Events

Pirmās DJ ziemas sporta spēles 07.02.20092009-02-05

DJ_sporta_speles_A4.jpgSveicināts lasītāj! Ja jau reiz esi ieskatījies šī pasākuma afišā, tad ļauj mums Tev nedaudz vairāk pastāstīt, ko tieši vari sagaidīt burvīgajā sestdienas dienā, 7.februārī Sabiles apkaimē, jeb precīzāk, atpūtas kompleksā „Zviedru Cepure”.

Iespējams, ka jau biji dzirdējis par Pirmajām Latvijas DJ Vasaras Sporta Spēlēm, kurās noteikts kolektīvs entuziastu starp mūsu valsts jaukajiem dīdžejiem burvīgi pavadīja laiku sanākot kopā, pārbaudot savas spējas pašu izdomātās un izvērtētās piecās disciplīnās un, protams, priecēja visus citus un sevi ar nepārtrauktu „bītu” plūsmu caur apskaņošanas tehniku. Un tagad sīkāk, pie kā nu šie Latvijas izklaides industrijas pārstāvji ir nonākuši pēc ilgu ilgām un plašām, un karstām, un uzjautrinošām debatēm, ar Red Bull, Cherry Club un atpūtas kompleksa „Zviedru Cepure” atbalstu.

Ir absolūti oficiāli, rakstītā nevalstiskā līmenī apstiprinātas piecas šī pasākuma DJ sporta disciplīnas!  Katrs no dalībniekiem centīsies sevi apliecināt kā ātrākais DJ, labākais „bedroom DJ”, kā labākais biatlonā, kā ātrākais diska „metējs” un - bez kā neiztikt – fermera gājiena ziemas versijā! Paralēli sportošanai, protams, neiztikt bez labprātīgas atbalstītāju publikas kustināšanas no Illegal DJ Team Riga dīdžeja un producenta [Ex] da Bass, kurzemnieka un Tukums DJ Team pārstāvja Da White, Rotodynamic, HBeat pārstāvja Zzip, Riharda Zauskas, kā arī noslēgumā Will Sonic b2b Mauriic. Pacepsim desas, pacelsim glāzes un sportosim līdz tumsa būs klāt!
Vai Tev šķiet, ka ar to arī viss beigsies? Tad Tev ir radies maldīgs priekšstats par dīdžeju izturību! Visi visi visi sākot no 22.00 būs jau Talsos, Cherry Club uz šīs mazās Vislatvijas DJ Olimpiādes noslēguma afterparty, kurā pirmo reizi Cherry Club vēsturē būs tik iespaidīgs spēlējošo žokeju skaits! Gan muzikāli, gan vizuāli aizraujošie Andre Crash b2b Franzo Kolms no Latex Records, HBeat dedzinošā brigāde – Mberg, Ansis Zvirgzdiņš un Brave Soul, grūvīgais RUDice no Soul n Movement, hausīgais LuxIntelligent, Plastic Musique pārstāvētie Plastic b2b Chriss Cherry, talantīgais producents no valsts Austrumu puses Kaspar Kochker b2b DJ Plich, 18.novembra remiksu izlases atradums - DJ Land, un pasākumu noslēgs Tempo Tm dīdžeji B-13 un Lawrensy spelējot b2b!

Tātad Tev tikai atliek ierasties „Zviedru Cepurē”, atbalstīt savu favorītu, izbaudīt atlikušos ziemas mirkļus, padancot kārtīgu ritmu kustinātam svaigā gaisā un absolūti brīvā atmosfērā, un pierādīt, ka arī Tu spēj izturēt tikpat ilgi! Ņem līdzi radus, draugus, šnaucerus un papagaiļus, un redzi klātienē, uz ko Latvijas dīdžeji ir spējīgi ziemas apstākļos. Būs jautri!

P.S. – pārlieku ilga laika pavadīšana telpās pie datora kaitē Tavai veselībai.
P.P.S. – treniņtērps negarantē iekļūšanu afterparty Cherry Club

red.piebilde: RI pārstāvis Lux Intelligent.
^ top