Events

Ritma Institūta radio studija Latvia Beer Fest 20182018-05-09

latvia_beer_festival_2018.png  Latviabeerfest 2018 pasākuma laikā no 2018.gada 23.-27.maijam darbosies festivāla radio sadarbībā ar DJ skolas "Ritma Institūts" radio dīdžejiem. Latviabeerfest 2018 teritorijā Vērmanes dārzā, kā arī internetā www.beerfm.lv būs dzirdamas ziņas, festivāla jaunumi un aktualitātes, konkursi un pozitīva mūzika.

Pie radio pults darbosies dīdžeji, kuras savus spēkus uzkrājuši Ritma Instituts, Tallink Latvija, Radio TEV, Capital FM Latvija un STAR FM studijās.
Komanda: Aivars Apriķis, Gatis Ostreiko, Dina Priedulēna, Daiga
Laizāne, Reinis Klatenbergs, Rolands Rautmanis, Toms Polakens un Iļja Koļakins.

Festivāla rīkotāji parūpējušies par interaktīvo festivāla apmeklētāju un dalībnieku dalību raidstacijas satura veidošanā - raidstacijas mājaslapā būs pieejams Twitter panelis savstarpējai komunikācijai – dalīties iespaidos par festivāla norisi, sveikt savus mīļos, veidot muzikālo programmu, kā arī festivāla dalībnieki varēs reklamēt piedāvāto produkciju un izziņot jaunumus apmeklētājiem.

Festivāls Latviabeerfest 2018 norisināsies piecas dienas pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, no 23. - 27. maijam, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, degustēt vietējo meistaru gatavotos gardumus, piedalīties aktīvās atpūtas pasākumos, dejot, dziedāt, klausīties mūziku, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus īpaši izveidotā amatnieku tirdziņā.
Festivāla atklāšana 2018.gada 23.maijā plkst. 15.00
^ top