Events

„The CITY – pilsētvides kultūras festivāls” aicina pieteikties visus interesentus2009-02-16

the_city_lv.gifPirmo reizi Latvijā notiks „The CITY – pilsētvides kultūras festivāla”, kura ideja ir atspoguļot kopējo urbānās kultūras attīstību Latvijā, meklēt un parādīt jaunos un talantīgos jauniešus. 

Festivāla mērķis ir apvienot latviešu un krievu pilsētvides pārstāvošos jauniešus kopējā festivālā, popularizējot un attīstot viņu intereses mūzikā, dejā un radošo aktivitāšu jomā. Tā pamatā ir konkurss, kas norisināsies sešās kategorijās – MC, Beatbox, Breakdance, Hip Hop dance, pilsētvides foto un video. Festivāla laikā tā dalībniekiem ir iespēja attīstīt un parādīt savus talantus plašākai sabiedrībai, tā parādot kultūru daudzveidību un veicinot jauniešu savstarpējo komunikāciju un pieredzes apmaiņu.

Lai piedalītos konkursā, pretendentiem sākot no 2009.gada 9.februāra līdz 2.martam jāiesūta savi darbi audio, video un/vai foto formātos, kas viņuprāt vislabāk atspoguļo pilsētu kā daudzpusīgu iespēju vidi.

Visi iesūtītie darbi tiks publicēti festivāla mājaslapā www.thecity.lv. Konkursa uzvarētāji tiks noteikti kopējā žūrijas un interneta balsojumā, un rezultāti tiks paziņoti 14.martā festivāla noslēguma pasākumā.
„The CITY – pilsētvides kultūras festivālu“ organizē biedrība „Ritma Institūts“ sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Adidas Originals.


www.thecity.lv
^ top