Team

B5C52045-5654-48B6-9612-0493263A2969.jpg

Rūdolfs Elvis Zariņš

 Rūdolfs Elvis Zariņš ir mūzikas producents, dīdžejs, mūzikas ierakstu kompānijas īpašnieks un daudzu gadu pieredzi mūzikas industrijā. Beidzis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu, apguvis klavierspēli pēdējos desmit gadus pievērsies elektroniskajai mūzikai. Uzstājies kā DJ lielākajos klubos un pasākumos Latvijā.  

Izdevis vairākus desmitus dziesmu un remiksu, sadarbojoties ar dziedātājiem un citiem producentiem visā pasaulē uz ierakstu kompānijām kā piemēram Soave Records, Enhanced Music, Future House Music, Be Your Self, Strange Fruits u.c. iegūstot neatņemamu pieredzi mūzikas industrijā un darbā ar ierakstu kompānijām, mūzikas izdošanu un reklāmu. 

Šobrīd Rūdolfs darbojas ierakstu kompānijā Soave Records (Nīderlande) kā arī ir izveidojis savu ierakstu kompāniju te pat Latvijā - Day Dose Of House. Day Dose Of House šobrīd jau pārstāv vairāk kā 50 producentus no visas pasaules. Tās relīzes ir atskaņojuši tādi Dji kā Tiesto,Don Diablo, Robin Schulz, Mike Williams, Yves V, Fedde Le Grand un daudzi citi. 
Šī gada laikā gandrīz puse no izdotajām relīzēm ir sasniegušas vismaz 100 tūkstošus klausījumu digitālajās straumēšanas platformās (youtube,spotify, itunes, deezer u.c.) 

Šī pieredze strādājot pašam ar savu ierakstu kompāniju kā arī pašam, būdamam producentam dod lielisku iespēju izprast un analizēt labākās stratēģijas un plānus kā pārdot un noreklamēt mūziku pēc tās izveides.
^ top